fbpx
W Twojej firmie brakuje wykwalifikowanych pracowników, warto skorzystać z formy team leasingu.

Z nami możesz więcej

Ileż to razy zdarzyło się tak, że dobre zlecenie było w zasięgu Twojej ręki, ale ograniczyły Cię możliwości pracownicze? Brak bowiem odpowiedniej kadry pracowników z branży hydraulicznej i elektrycznej, do wykonania zlecenia potrafi być nie lada problemem. Procesy rekrutacyjne bywają żmudne i długie. Znasz to? No właśnie. I właśnie dlatego powstał team leasing.

Co to jest team leasing?

Team Leasing to nic innego jak wynajęcie całego większego zespołu lub kilku pracowników. Jeśli zatem potrzebujesz ekipy, która szybko zadziała, będzie kompetentna i będzie działać w dobry, sprawdzony i skuteczny sposób, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Ważne jest, by Twoje oczekiwania i zadania dla zespołu były jak najpełniej określone i sprecyzowane. Spidersys od lat współpracuje z hydraulikami i elektrykami. Jeśli W Twojej firmie brakuje wykwalifikowanych pracowników, warto skorzystać z formy team leasingu. 

Oszczędność czasu i szybka reakcja

Nie od dziś wiadomo bowiem, że pojedynczy proces rekrutacyjny jest sporym obciążeniem (także finansowym) dla firmy, który w znaczny sposób może spowolnić jej działanie. Oczywistym jest, że niejednokrotnie główny trzon stanowić będą pracownicy zatrudnieni na stałe. Jeśli jednak specyfika zlecenia czy projektu wymagać będzie szybkiego pozyskania pracowników, z konkretnymi umiejętnościami (hydraulicy, elektrycy) wówczas metoda team leasingu, wydawać się będzie tą najwłaściwszą. 

Spidersys jest bowiem w stanie w błyskawicznie dobrać i oddelegować dla Ciebie, do pracy zespół posiadający najlepsze do danego zlecenia umiejętności. Leasing team może szybciej przystąpić do realizacji powierzonych mu zadań. Dzięki doświadczeniu członków wyniesionemu ze współpracy z poprzednimi przedsiębiorstwami łatwiej odnajdujcie się w nowej sytuacji. Wszystko to sprawia to, że team leasing jest często bardzo dobrym rozwiązaniem dla obu stron.